Aktualności Kabriolety Targi

Saab 9-3 Independence Edition

Saab 9-3 Independence Edition – Przejęcie Saaba przez Spykera, odbiło się głośnym echem w motoryzacyjnym światku. Tymczasem, od tego momentu minął już rok. Dlatego też szwedzkie stoisko na genewskich targach uświetni limitowana edycja Independence, opracowana na bazie 9-3 Convertible.

Każdy z 366 egzemplarzy (jeden na każdy dzień „wolności” + jeden, aby dobrze rozpocząć kolejny rok) otrzyma specjalny, ciemnopomarańczowy lakier Amber Orange, kontrastujący z aluminiowo-czarnymi zdobieniami, z osiemnastocalowymi felgami włącznie.

Wnętrze zaś to beżowa skórka, przełamana pomarańczowymi wstawkami oraz pas, w tym samym, słonecznym kolorze, otaczający kabinę pasażerską ze wszystkich stron.

W zależności od rynku zbytu, pod maskę trafią trzy jednostki: 210-konna, turbodoładowana, dwulitrowa benzyna, 200-konna odmiana BioPower lub 180-konny Diesel Twin-Turbo o pojemności 1.9 litra.

[nggallery id=1492]
[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły