czerwiec 24, 2024
Aktualności Marki Skoda

Skoda we flocie – czy to się opłaca?

skoda-we-flocie

Wymierne korzyści w zakresie możliwości kupna samochodu w atrakcyjnej, mocno obniżonej cenie oraz dogodny serwis po zakupie pojazdu, w połączeniu z oszczędnością czasu, dają godny uwagi wynik. Program FLOTA służy Klientom Korporacyjnym, którzy decydują się na zakup samochodu marki Skoda.

Auto we flocie – korzyści dla Klientów

Program FLOTA oferuje Klientom specjalne korzyści i preferencje w zakresie nabycia samochodu oraz usług związanych z jego serwisem. Preferencje odnoszą się także do zakupu części zamiennych i wszelkich samochodowych akcesoriów.

Kompleksowo obsługujemy Klientów flotowych. Dbamy o nich zarówno przed, jak i po zakupie samochodu w Salonie Wimar. Dodatkowo, staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby Klienta. Przygotowywane przez nas oferty zawsze są skrojone na miarę i perfekcyjnie dopasowane do potrzeb zainteresowanych kupnem samochodu Klientów.

Program FLOTA oferuje najkorzystniejsze warunki zakupowe samochodów marki Skoda oraz szeroko zakrojoną pomoc podczas ich eksploatacji. Jeśli zależy Państwu na wymiernych korzyściach proponowanych przez naszą firmę, zachęcamy do zakupu samochodów marki Skoda w preferencyjnym Programie FLOTA. Otrzymają Państwo od nas atrakcyjne zniżki i szereg rozwiązań, które oszczędzą zarówno pieniądze, jak i cenny w dzisiejszych czasach czas. Wygodnie i z korzyściami – takie rozwiązania proponuje opracowany przez nas Program FLOTA. To się po prostu opłaca!

Skoda we FLOCIE – skorzystaj z szeregu usług

Klientom, którzy zdecydują się na zakup samochodu marki Skoda w Programie FLOTA proponujemy szereg usług, odpowiadających ich indywidualnym potrzebom.

Dzięki powstałemu programowi, każdy z Klientów może skorzystać z prezentacji samochodów marki Skoda w siedzibie swojej firmy, co zapewni Państwu pełny obraz auta, który zamierzacie nabyć. Uprzywilejowani Klienci flotowi mają szeroki dostęp do najkorzystniejszych upustów oraz korzystnie skonstruowanych zapisów umów serwisowych, które dają im więcej korzyści i możliwości, w porównaniu z ofertami przeznaczonymi dla odbiorców indywidualnych.

To nie wszystko, w naszym salonie otrzymają Państwo wraz zakupem samochodów marki Skoda w programie FLOTA pełną i profesjonalną opiekę serwisową we wszystkich punktach Grupy Wimar. Ponadto udostępniona zostaje dla Państwa usługa serwisowa Door-to-Door, a także skorzystać będą Państwo mogli z Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych (CLS). Skoda we flocie? Opłaca się!

Będąc Klientem tej grupy otrzymają Państwo pełną usługę ubezpieczeniową – zarówno na samochody nowe, jak i używane oraz w razie konieczności – dostęp do samochodów zastępczych. To ważne przy ewentualnych uszkodzeniach uniemożliwiających korzystanie z zakupionych pojazdów.

Pełen zakres przywilejów dla Klientów flotowych rozszerza dodatkowo możliwość przechowywania opon i kół w magazynach naszej firmy, jak również korzystne warunki zakupu części zamiennych i wszelkich akcesoriów niezbędnych podczas użytkowania auta.

Oferujemy dopasowane do możliwości Klienta, dogodne terminy płatności na zakupione u nas samochody. Na Państwa życzenie dostarczymy nabyte u nas pojazdy, wraz z pełną dokumentacją, pod wskazany adres – dla nas to żaden problem!

Flotowi Klienci – w naszej firmie niezwykle doceniani, otrzymują od nas atrakcyjne warunki finansowania, co z pewnością sprawia, iż zakup Skody w takim systemie jest transakcją korzystną pod wieloma względami, ale przede wszystkim –  finansowo.

Atrakcyjne warunki finansowe – Skoda we flocie

Staramy się, abyście byli Państwo zadowoleni z naszej pracy. Obsługa Klienta jest dla nas priorytetem. Klienci objęci Programem FLOTA są grupą uprzywilejowaną, dla której tworzymy atrakcyjne warunki finansowania. Proponujemy także pełen, szeroki zakres obsługi wszelkich formalności związanych z kupnem samochodów. Obsługujemy kredyty i doradzamy w zakresie leasingu, a samochody wynajmujemy na długi okres czasu. Wielość usług i pełna pomoc w sprawach formalnych są ukłonem naszej firmy w Państwa stronę.

Firmy decydujące się na zakup samochodów mogą związać się z nami Programem Lojalnościowym, niosącym za sobą szereg dodatkowych korzyści, w tym doskonałe warunki zakupu nowych samochodów. Program ten daje także możliwość odkupienia na preferencyjnych warunkach samochodów używanych. Również zakup części zamiennych oraz akcesoriów, a także dostęp do usług serwisowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zakupionych u nas samochodów, odbywa się na preferencyjnych warunkach.

Wynajem długoterminowy to kolejna możliwość, jaką przedstawiamy firmom zamierzającym poszerzyć lub zbudować silne zaplecze samochodowe. Przygotowaliśmy także korzystne warunki, na bazie których mogą Państwo pozostawić u nas samochody używane w tak zwanym rozliczeniu. Wszystkie te preferencje oraz udogodnienia skierowane są do Klientów chcących podjąć z nami współpracę w zakresie Programu Flota, niosącego Państwu szereg ewidentnych preferencji.

Skoda we flocie – tak, to się opłaca!

Auta marki Skoda należą do najczęściej i najchętniej wybieranych pojazdów do firmowego taboru samochodowego. Wysoka jakość w stosunku do atrakcyjnej ceny daje Skodzie przewagę nad innymi markami.

Krótko mówiąc – Skoda to odzwierciedlenie wszystkich pragnień Odbiorcy. Wygoda i doskonała jakość przy stosunkowo niskich cenach zakupu, kosztach serwisowania oraz obsługi technicznej sprawiają, że jest bardzo atrakcyjna wśród szeregu innych popularnych marek. Niskie koszta eksploatacji jakie oferują modele Skody i wysokie parametry osiągane przez tę markę są rzetelną zachętą do jej zakupu.

Kupno Skody w Programie Flota to dla Państwa szereg korzyści. Ofertę kierujemy do firm i przedsiębiorstw,  dużych korporacji – także międzynarodowych, jak również instytucji państwowych. Samochody marki Skoda, dedykowane tej grupie Klientów, objęte zostały Serwisowym Programem Flotowym (SPF). Dzięki niemu firmy otrzymują od nas przejrzysty i  klarowny system kalkulacji kosztów związanych z usługami serwisowymi. Jesteśmy profesjonalnie działającą firmą, która oferuje Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nowoczesne metody zarządzania flotą samochodową to wymierne korzyści dla Klientów Korporacyjnych. Są oni w naszej grupie traktowani priorytetowo. Przydzielony do obsługi, poinformowany w stu procentach konsultant ds. sprzedaży i serwisu udzieli Państwu pomocy w każdej sprawie związanej z Flotą.  Wydłużone godziny pracy serwisu, obejmujące sześć dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty, samochody zastępcze, przechowywanie pojazdów  uszkodzonych, czy rozliczanie się przy pomocy kart płatniczych i przelewów, a także udzielanie Dożywotniej Gwarancji Mobilności to szereg usług i przydzielonych korzyści,  które świadczą o naszym zaangażowaniu i podejściu do Klientów Flotowych. Ponadto pełen zakres usług związanych z udzieleniem kredytu, w połączeniu z obsługą leasingową, wynajmem – w tym długoterminowym i ubezpieczeniami, pokazuje jakie preferencje otrzymują od nas Klienci Korporacyjni. Uproszczone procedur i formalności są kolejnym przywilejem od nas – dla Państwa. Skoda we flocie? Zdecydowanie tak. To się po prostu opłaca!

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły