marzec 5, 2024
Aktualności Tuning

Smart ForTwo by Romeo Ferraris

Smart ForTwo Romeo Ferraris – Osoby korzystające z usług Smarta, chciałyby czasem zaszaleć. Może nie w kwestii osiągów, ale w dziedzinie stylistyki z pewnością. Łącząc te dwie cechy, Romeo Ferraris powołał do życia własne ForTwo.

Biało-czarny Smarcik cechuje się olbrzymimi, bo 17-calowymi felgami, nawleczonymi na opony Yokohama z serii Parada. Nie zabraknie również włókna karbonizowanego (czy prawdziwe? Nie wiem) i delikatnie przemodelowanych zderzaków. Dla poprawy przyczepności, układ zawieszeń korzysta z nowych sprężyn i amortyzatorów o sztywniejszej charakterystyce.

Jednak to nic w porównaniu do tego, co dzieje pod podłogą w tylnej części nadwozia. Wolnossący, benzynowy agregat dysponuje dodatkowymi 23 końmi (łącznie 94 KM). Posiadacze modeli zasilanych olejem napędowym, mogą cieszyć się z 21-konnego bonusu (76 KM).


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły