marzec 5, 2024
Aktualności Auta Sportowe Luksusowe Porsche Targi Tuning

SpeedART Titan EVO-XL 600

SpeedART Titan Evo-XL 600 – W listopadzie ubiegłego roku poznaliśmy Titana Evo od SpeedART. Trzeciego marca w Genewie będziemy mogli obcować z jego bardziej napompowaną odmianą XL 600.

Pozostający w zgodzie z elementarnymi zasadami tuningu, Titan EVO-XL 600 odznacza się masywnymi zderzakami, bocznymi progami oraz oryginalnie ukształtowanym spojlerem dachowym. Spod astronomicznie szerokich nadkoli spoglądają zawadiacko kute, 23-calowe felgi, obute w opony 315/25. Nie zapomniano również o odpowiednim obniżeniu zawieszenia.

Wewnątrz dostrzeżemy nowy typ siedzeń (muszelka) oraz stację, dokującą produkty Apple.

Działania zdolnych programistów i modyfikacja układu wydechowego przekłada się na moc 600 KM oraz 850 Nm momentu obrotowego, generowanego przez podwójnie turbodoładowane 4.8 V8.
Ponadto, trwają przygotowania do przełamania bariery 700 koni mechanicznych, generowanych przez wyżej wymienioną jednostkę.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły