czerwiec 6, 2023
Aktualności Ciekawostki Filmy

Szyba kuloodporna w samochodzie vs karabin AK47

Na pierwszy rzut oka, szyba kuloodporna w samochodzie wygląda identycznie jak zwykła. Jednak na tym podobieństwa się kończą. Zobacz jak działa szyba kuloodporna w samochodzie vs karabin AK47. Co ciekawe w środku auta siedzi za kierownicą człowiek właściciel firmy. Zobacz film.


Szyba kuloodporna w samochodzie vs karabin AK47


Kałasznikow kontra szyba kuloodporna w Mercedes-Benz SUV. Strzelają do człowieka w aucie. Test szyby kuloodpornej, Ak47 kałasznikow kontra szyba samochodowa a za nią siedzi człowiek Trent Kimball, CEO of Texas Armour Corporation. Kimball, były „agent specjalny”, który pracował w USA w Ameryce Łacińskiej w 1970 roku, nawet nie drgnął. To dlatego, że szyba jest wykonana z dwóch grubego szkła pancernego. Firma może wzmocnić wszystko samochody osobowe i ciężarowe oraz limuzyny. Pancerna szyba samochodu, prędzej złamiesz rękę niż szybę stłuczesz, odporna na uderzenia – jak widać nawet karabin nie daje rady.

Szyby kuloodporne do samochodu to bardzo zaawansowane technicznie konstrukcje znajdujące zastosowanie w różnego typu pojazdach używanych przez agencje ochrony, firmy kurierskie i konwojenckie, a także wojsko i użytkowników prywatnych.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły