grudzień 3, 2023

Porsche Panamera S Hybrid – Postępująca ekologizacja nawet w Porsche rozpycha się łokciami. Dlatego widząc Panamerę S Hybrid, nie możemy udawać pierwszych naiwnych. Jedyne co możemy zrobić, to odpowiedzieć z godnością, że nie interesuje nas Porsche, zużywające 7,1 litra benzyny na sto kilometrów.

Właśnie tyle – teoretycznie – spalać ma mechanicznie doładowana, trzylitrowa Panamera, uzupełniona o elektryczny agregat i zestaw niklowo-metalowych baterii. Łączna moc piekielnego tandemu to 380 KM. Ośmiobiegowa skrzynia Tiptronic S pozwala przyspieszyć do pierwszej setki w sześć sekund i pomknąć maksymalnie z prędkością 270 km/h. Wykorzystując energię „elektryka”, możemy poruszać się z prędkościami dochodzącymi do 85 km/h, przez (przygotujcie się na najśmieszniejsze) dwa (1,24 mili) kilometry.

Czerwcowy debiut sprzedażowy okrasi cennik, oferujący Porsche Panamerę S Hybrid za co najmniej 106,185€.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. oj uwielbia takie auta duzo o nich czytam ale to jest cos pieknego jestem pełna podziwu ja osobiscie jak chce posmigac takim autem to kupuje vouchery i jeżdżę na torze na lotnisku wojskowym adrenalina i emocje no no takie auto trzeba miec

Komentarz są wyłączone.