grudzień 3, 2023
Home Posts tagged LA Auto Show
Aktualności Ford Targi

Ford Focus Race Car Concept

Ford Focus Race Car Concept – Nadjeżdża nowa broń Forda w walce o prymat w wyścigowym przemyśle. W przyszłym sezonie, samochód bazujący na Focusie Race Car Concept, pojawi się na starcie cyklu BTCC (British Touring Car Championship). Focus RCC, z racji swojego zastosowania, odznacza się wyczynowymi amortyzatorami AST (Advanced Suspension Technology), 18-calowymi,
Aktualności Mazda Targi

Mazda Shinari

Mazda Shinari Concept – Shinari. To o tym koncepcyjnym wozie Mazdy gorączkowo dyskutowano podczas salonu paryskiego. Nie inaczej jest w Los Angeles, choć i tu część sceptyków przyrównuje pojazd do Fiskera Karmy. Osobiście, widziałbym Shinari jako następczynię 929, oczywiście z konwencjonalnym źródłem zasilania.
Aktualności Ciekawostki Targi

Mercedes Sprinter Sprinklesmobile

Mercedes Sprinter Sprinklesmobile – Kojarzycie zapewne Chevroleta P30 i Forda Grummana, które w wielu amerykańskich filmach rozwoziły pocztę lub łakocie. Obecnie firma Sprinkles (babeczki, ciasteczka) będzie korzystała ze specjalnie przygotowanych Mercedesów Sprinterów. Brązowy Sprinter z podwyższonym dachem, zasilany jest dieslowskim agregatem V6 CDI o pojemności
Aktualności Auta Sportowe Lotus Targi

Lotus Exige RGB Edition

Lotus Exige RGB Edition – Brytyjskie koncerny pielęgnują pamięć o niezwykłych osobistościach. Lotus także ma swoją gwiazdę, a jest nią Roger Becker, szef departamentu inżynieryjnego przez czterdzieści cztery lata. To na jego cześć opracowano specjalne serie Elise i Exige, RGB Edition. Wraz z samochodami, do Stanowych brzegów dopłynął także cennik wyżej wymienionych.
Aktualności Luksusowe Range Rover Targi

Range Rover Evoque 5D

Range Rover Evoque 5D – Rewolucja w koncernie trwa. Debiut trzy i pięciodrzwiowego Evoque zaostrzył granicę między samochodami terenowymi Land a luksusowymi salonkami Range. Latem przyszłego roku obie odmiany nadwoziowe wyjadą na amerykańskie szlaki. Zaglądając do któregoś ze sprzedawców, natkniemy się na tabliczkę informacyjną z ceną 45,000$.