czerwiec 24, 2024
Aktualności Bentley Filmy Luksusowe Targi

Touring Superleggera Flying Star

Bentley Continental Shooting Break – Znana z ekskluzywnych przeróbek wyjątkowych pojazdów, włoska firma Touring Superleggera na swym stoisku przedstawiła model Flying Star, bazujący na Bentleyu Continental.

Mierząca 4,81 m długości, 1,94 m szerokości i 1,39 metra wysokości, latająca gwiazda jest niczym innym jak luksusowym pojazdem typu Shooting Break. Dwudrzwiowy Bentley posiada masywny, zaokrąglony tył w stylu Aston Martin Lagonda Concept.

Po zajęciu miejsca w środku pasażerowie mają do dyspozycji, wszystko to co najlepsze. Począwszy od beżowej skóry, poprzez najwyższej jakości drewno, a skończywszy na 400/1200 litrowej pojemności bagażnika.

W zależności od zasobności portfela i zachcianek Lorda, pod maską może znaleźć się sześciolitrowa jednostka W12 o mocy 560 KM lub 610 Konny motor modelu GTC Speed.

Prezentacja LIVE:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YWZxDzTyh2w[/youtube]
Źródło: Auto-Blog.pl Fot. IMS: Jonny Lieberman / Weblogs, Inc.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły