Aktualności Auta Sportowe Tuning Volkswagen

Volkswagen Golf GTI35.com

Volkswagen Golf GTI35.com – Droga do jubileuszowej serii jest prosta. Z tej samej linii produkcyjnej zjeżdżają odpowiednio udekorowane wozy. Na ciekawy pomysł wpadło studio Wunschel Sport (pod skrzydłami autokomisu Wunschel z Roslau), które wraz ze stroną GTI35.com, sprzedaje urodzinowe gadżety.

Trzydziestopięciolecie Golfa GTI od Wunschel Sport prezentuje się całkiem udanie. Specjalny lakier podkreśla wzór 19-calowych (+ opony 235/35) obręczy Quaranta firmy OZ Racing (40 lat w branży). Nowe są także sprężyny Wunschel Sport, obniżające karoserię o 25 mm. Urodziny nie mogły obejść się bez drobnych prezentów ofiarowywanych solenizantowi. Jednakże zatrzęsienie naklejek, emblematów i breloków nie jest w stanie przyćmić tego, co znajdziemy pod maską.

Dwulitrowy, turbodoładowany benzynowiec przekazuje na asfalt (opcjonalna skrzynia DSG) moc 260 KM/5700 obr./min oraz moment obrotowy 360 Nm, uzyskiwany w zakresie 2600 – 5100 obr./min. Start do stu kilometrów trwa teraz 6,4 sekundy, a prędkość maksymalna to 255 km/h.

Dolny pułap cenowy Volkswagena Golfa GTI35.com to 32,800€.

[nggallery id=1647]
[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły