Aktualności Luksusowe Tuning Volkswagen

Volkswagen Touareg Hofele Design

Volkswagen Touareg Hofele – Druga generacja Volkswagena Touarega ma przed sobą trudne zadanie. Przekonać kupujących, że Porsche Cayenne to bardzo, ale to bardzo daleki krewny. Ta myśli przyświecała Hofele Design, kiedy opracowywali pakiet Royal GT 470.

Biały egzemplarz uwieczniony na fotografiach, cechuje się przeprojektowanym grillem stykającym się z nowym zderzakiem, szerokimi nadkolami osłaniającymi aluminiowe felgi o średnicy 20 – 22” oraz układem wydechowym ze stali nierdzewnej o czterech zakończeniach. Tocząc się z rozsądnymi prędkościami (do 80 km/h), pneumatyczne zawieszenie obniża się o 40 milimetrów.

Kolorystyka wnętrza, w tym skóra StarLight, utrzymana jest w biało-czarnej tonacji.

Jedynie jednostka napędowa nie przystaje do królewskiego charakteru. Pod maską znajdziemy sześciocylindrowego Diesla o pojemności trzech litrów. Fakt, jest wzmocniony (275 KM/580 Nm). Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje w tym przypadku 6,9 sekundy, a prędkość maksymalna to 229 km/h.

[nggallery id=1936]
[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły