grudzień 5, 2022
Aktualności Tuning Volkswagen

VW Golf V R32 od Senner

R32 by Senner – Mimo pojawienia się na rynku kolejnej generacji Erki, Senner Tuning nie zapomniał o właścicielach poprzedniego modelu. Tego, zasilanego jednostką V6.

Z zewnątrz R32 odznacza się karbonowymi obudowami lusterek i takimi samymi dodatkami w osłonie chłodnicy. Włókna węglowego użyto, także do wykonania tylnego spojlera dachowego oraz dyfuzora. Całość posadzono na kutych, 20-calowych felgach z oponami Dunlop Sport Maxx o rozmiarze 235/30. Skupiając wzrok na głębi obręczy, dostrzeżemy nawiercane tarcze hamulcowe. Układ zawieszenia wspomaga nowy zestaw Bilstein B16-PSS10 (-30 mm) z regulacją siły tłumienia.

Do napędu służy zmodyfikowany motor 3.2 V6. Dzięki przeprogramowanemu sterownikowi silnika ECU i sportowemu (stal nierdzewna) układowi wydechowemu, silnik dysponuje mocą 274 KM oraz momentem obrotowym w wysokości 339 Nm.


Źródło: Auto-Blog.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

Komentarz są wyłączone.