styczeń 28, 2023
Aktualności

Yanosik informuje o fotoradarach w Europie

Aplikacja Yanosik ostrzeże o fotoradarach w całej Europie. Kierowcy udający się w podróż zostaną poinformowani o stacjonarnych fotoradarach rejestrujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle.

Yanosik ostrzega o fotoradarach w niemal wszystkich państwach Europy: Polska, Litwa, Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Holandia, Szwajcaria, Austria, Norwegia, Szwecja, Łotwa, Estonia, Słowenia, Grecja, Finlandia, Węgry, Hiszpania, Rumunia, Bułgaria, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Portugalia, Białoruś oraz Ukraina. Polacy wyjeżdżający za granicę na mogą skorzystać z komunikatora i antyradaru dla kierowców.

– System Yanosik został poszerzony o ponad 27 tys. stacjonarnych urządzeń z niemal całej Europy, które mierzą prędkość oraz przejazd na czerwonym świetle. To jednak dopiero początek zaplanowanych prac w tym zakresie. Sieć dodanych do aplikacji fotoradarów będzie na bieżąco aktualizowana, by nasi użytkownicy podróżujący po krajach europejskich otrzymywali aktualne informacje o kontrolach – komentuje Dawid Kaczmarowski, Yanosik. – W chwili obecnej system ostrzegania o fotoradarach w krajach Europy jest dostępny w aplikacji, jednak w najbliższym czasie informacje te trafią również do użytkowników urządzeń Yanosik – dodaje.

Pobierz antyradar na telefon Yanosik za darmo.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

Komentarz są wyłączone.