luty 21, 2024
Aktualności Ciekawostki Filmy Lamborghini Marki

Złote Lamborghini Aventador rozbite w Warszawie

Pechowy kierowca rozbił złote Lamborghini Aventador w centrum Warszawy. Na skrzyżowaniu Nowego Światu z Świętokrzyską w Warszawie zderzył się z Hondą Accord którą kierowała młoda dziewczyna. Auto rzuca się w oczy także nie zabrakło przypadkowego nagrania z tego wypadku i wielu zdjęć szybko zamieszczonych w internecie. Zobacz film rozbitego Lamborghini i zdjęcia z kolizji.

Według relacji świadków – kierowca złotego Lamborghini przez pomyłkę ruszył ze skrzyżowania, gdy włączyła się zielona strzałka i pojechał na czerwonym.

Złote Lamborghini Aventador LP700-4 nie rozbite warte jest około 2 miliony złotych. Co ciekawe lambo było wypożyczone. Policja przyjechała po ok 10 minutach, a po 30 minutach złote lamborghini odjechało na lawecie. Niestety naprawa będzie drogo kosztować.

Złote Lamborghini Aventador stłuczka Warszawa 1.01.2017 r.

” order_by=”imagedate” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Autorem filmów i zdjęć jest Asia Sierpień i Tomasz Żaroń.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. wycieraczkidoszyb says:

    Nieuwaga oraz brak skupienia w tym wypadku będą bardzo kosztowne…

  2. Szkoda tej fury. Ale widać delikatność tych super auto, lekkie uderzenie i już takie uszkodzenia.

Komentarz są wyłączone.