luty 21, 2024
Aktualności Ciekawostki

Opony Zeetex Ice-Plus s200 opinie i test

Opony Zeetex Ice-Plus s200 opinie i test po jeździe w tym sezonie zimowym. Jak się sprawują i czy warto kupić opony Zeetex?

Mój prywatny test opon zimowych Zeetex. Kupiłem cztery nowe opony polecane w rankingu oponeo jako popularne w klasie ekonomicznej i miały niezłe opinie użytkowników na forum oponeo. Czy jestem zadowolony z opon Zeetex Ice-Plus s200 225/45R17 94V kupionych w cenie 169 zł za sztukę? Z założeniem u wulkanizatora nie było problemów. Jak na razie po kilku miesiącach sprawują się nieźle, mamy dużo śniegu tej zimy i jeździ się dobrze, oblodzony parking też nie sprawia mi problemów codziennie. Opony Zeetex są dosyć ciche i w mieście i na trasie przy jeździe z przepisową prędkościom. Także moja opinia o oponach Zeetex Ice-Plus s200 jest pozytywna – można powiedzieć że jestem zadowolony z tanich opon dobrej jakości.

Parametry Opony Zeetex Ice-Plus s200
Typ:Osobowe
Sezon:Zimowe
Indeks prędkości:V = max 240 km/h
Indeks nośności:94 = max 670 kg
Inne: Wzmacniane
Rok produkcji: 2016
Kraj produkcji:Chiny
Gwarancja:2 lata od daty sprzedaży
Etykieta UE:C F 73dB

Czy warto kupić opony Zeetex Ice-Plus s200 ? Opinia? z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że tak kupiłbym drugi raz. Dobry stosunek ceny do jakości.

Opona Zeetex Ice Plus S200 – Opony Zimowe Oponeo

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

Komentarz są wyłączone.