wrzesień 29, 2023
Aktualności Dacia

Dacia Duster Blackshadow

Seria limitowana: Duster Blackshadow – wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Elegancki wygląd samochodu podkreślają czarne obręcze kół Théma wykonane ze stopu metali lekkich oraz relingi dachowe w kolorze matowego chromu.Duster Blackshadow zaprojektowany został w duchu eleganckiego miejskiego stylu. Jeśli poczujesz zew przygody, Duster świetnie sprawdzi się w każdym terenie. Przednie i tylne wzmocnienia podwozia przypominają o jego doskonałych, powszechnie uznanych parametrach terenowych.

Komfortowe wnętrze zyskało tablicę rozdzielczą z ozdobnymi elementami w błyszczącym czarnym kolorze oraz specjalnie wyselekcjonowaną tapicerkę. W bogato wyposażonej wersji Duster Blackshadow nie zabrakło nawigacji Media Nav Evolution z 7-calowym ekranem dotykowym, która przyda się podczas wielu podróży. Zestaw głośnomówiący Bluetooth ze sterowaniem przy kierownicy pozwoli bezpiecznie pozostać w łączności ze światem i cieszyć się ulubioną muzyką dzięki funkcji audiostreaming.

Multimedialny system MEDIA NAV Evolution posiada liczne atuty:
•  Duży, dotykowy ekran 7’’ (18 cm)
•  Kolorowe menu zapewniające ergonomiczną i prostą obsługę
•  Radioodtwarzacz (bez CD)
•  Wejście USB/jack w panelu radia
•  Bluetooth® umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych oraz odtwarzanie plików MP3
•  Możliwość korzystania z aplikacji AHA w połączeniu ze smartfonem (dla kompatybilnych modeli telefonów), która zapewnia bezpieczny i łatwy dostęp do ulubionej zawartości internetowej w podróży przez organizowanie jej w osobiste stacje emitowane na żywo i na żądanie.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły