grudzień 2, 2023
Artykuły

11 powodów dlaczego ORLLO LX-AUTOPLAY to najlepsza samochodowa stacja multimedialna

W dzisiejszych czasach samochód nie służy już tylko do podróżowania z punktu A do punktu B. Stał się on częścią naszego życia, a jazda jest czymś więcej niż tylko przemieszczaniem się. Dlatego coraz więcej wymagających kierowców poszukuje sprzętu, który pozwoli im cieszyć się pełnią możliwości podczas jazdy. Jednym z najlepszych rozwiązań na rynku jest ORLLO LX-AUTOPLAY, kamera samochodowa, która oferuje nie tylko wysoką jakość obrazu, ale także wiele dodatkowych funkcji i możliwości.

1. Kamera samochodowa 4K
ORLLO LX-AUTOPLAY zapewnia nagrywanie wideo w wysokiej rozdzielczości 4K (3840x2160px/30fps), co pozwala na dokładne rejestrowanie wszystkich zdarzeń i incydentów na drodze. Możemy być pewni, że każdy szczegół zostanie uchwycony, co będzie miało duże znaczenie w przypadku ewentualnych sporów lub wypadków drogowych.

2. Dotykowe lusterko 11-calowe
ORLLO LX-AUTOPLAY to nie jest zwykła kamera samochodowa, ale funkcjonalne dotykowe lusterko z polskim menu, które zakładamy na lusterko fabryczne. Zyskujemy tym samym większy zakres widzenia wstecznego i nie zasłaniamy przedniej szyby dodatkowym urządzeniem. Bez względu na markę i model twojego samochodu, kamera samochodowa ORLLO doskonale się do niego dopasuje.

3. Kamera samochodowa przód/tył

W zestawie znajduje się także kamera cofania FullHD (1920×1080/25fps) z liniami pomocniczymi. Dzięki nim łatwiej będzie manewrować podczas parkowania oraz uniknąć kolizji.

4. Współpraca z systemem Android Auto i Apple CarPlay
ORLLO LX-AUTOPLAY współpracuje zarówno z systemem Android Auto, jak i Apple CarPlay, co umożliwia korzystanie z ulubionych aplikacji na smartfonie bez konieczności sięgania po telefon podczas jazdy.

5. System głośnomówiący

Dzięki łączności Bluetooth, można sparować kamerę samochodową ORLLO LX-AUTOPLAY z telefonem komórkowym i korzystać z funkcji głośnomówiącej (w tym wybieranie głosowe, czytanie SMS) oraz odtwarzacza muzyki (YouTube, Spotify) bez konieczności trzymania telefonu w ręce.

6. Nawigacja GPS

Oprócz korzystania z nawigacji np. Google Maps do ORLLO LX-AUTOPLAY możemy podłączyć dedykowany moduł GPS, który pozwala na śledzenie trasy, prędkości pojazdu oraz rejestrację danych dotyczących przebytych kilometrów.

7. Bezpieczeństwo na drodze – alarmy

Dodając aplikację Yanosik, możemy być na bieżąco z ostrzeżeniami o kontrolach drogowych, fotoradarach, innych zagrożeniach, a nawet o przekroczeniu prędkości.

8. Bezpieczeństwo na postoju – alarmy

Kamera samochodowa ORLLO LX-AUTOPLAY wyposażona w czujnik wstrząsów G-sensor oraz podłączona na stałe dedykowanym adapterem zasilania zyskuje dodatkowe funkcje ochrony na parkingu. Po wykryciu wstrząsu (np. uderzenia) kamera nagrywa zdarzenie, ponieważ działa nawet po wyłączeniu silnika samochodu. W ten sposób zyskujemy nagranie wandala.

9. Stacja multimedialna z polskimi komendami głosowymi

Kamera samochodowa ORLLO oferuje sterowanie bezdotykowe w Google Maps, Spotify, YouTube, Home Assistance, Tuya Smart i innych

10. Prosty i szybki montaż

Montując wideorejestrator ORLLO zyskujesz 20 funkcji w jednym urządzeniu po podłączeniu jednym przewodem.

11. Doskonały stosunek jakości do ceny
ORLLO LX-AUTOPLAY oferuje wiele zaawansowanych funkcji i możliwości za bardzo konkurencyjną cenę. Jest to doskonała inwestycja dla każdego wymagającego kierowcy, który szuka nie tylko stacji multimedialnej, ale także zaawansowanej kamery samochodowej.

Podsumowując, ORLLO LX-AUTOPLAY z adapterem stałego zasilania i modułem GPS to rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Wysoka jakość nagrania, szeroki kąt widzenia, inteligentne funkcje automatycznego nagrywania i wiele innych dodatkowych funkcji sprawiają, że jazda staje się bardziej bezpieczna i komfortowa.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły