lipiec 24, 2024
Aktualności Audi Filmy Kabriolety Marki Tuning

Audi A5 Cabrio ABT

Audi A5 Cabrio ABT

Audi A5 Cabrio ABT – niemiecka firma tuningowa ABT Sportline, która specjalizuje się w przerabianiu samochodów koncernu VW, pokazała swoje nowe dzieło. Jako, że zbliża się sezon letni wybór był prosty i padło na model A5 bez dachu.

Firma zajęła się kompleksowym  tuningiem optycznym i mechanicznym. Inżynierowie z ABT wzmocnili większość silników oferowanych w seryjnych A5. Dzięki nim 2-litrowe TFSI ma 275 KM zamiast 180/211 KM, natomiast 2,7-litrowe TDI – 230KM zamiast 190 KM. 3-litrowa jednostka rozwijająca standardowo 240 koni, teraz dysponuje mocą 282 lub nawet 310 KM.

Obok nowego zawieszenia i zmodernizowanego wydechu, w ofercie znajdziemy też zestaw zmian stylistycznych. Z przodu pojawił się bardziej agresywny zderzak i czarny grill, z tyłu nowy zderzak zaopatrzony w dwie podwójne końcówki wydechu, natomiast w linii bocznej – nowe progi i koła. Trzeba przyznać, że powstał całkiem elegancki kabriolet.

abt-audi-a5-cabrio-2

abt-audi-a5-cabrio-3

abt-audi-a5-cabrio-4

abt-audi-a5-cabrio-5

Audi A5 Cabrio 2010 film video

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VGuNlraPbIg[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły