czerwiec 14, 2024
Aktualności Audi Kabriolety Tuning

Audi A5 Cabrio od Senner

Tuning Audi A5 Cabrio – W przeszłości Senner Tuning kilkukrotnie zajmował się Audi A5, lecz dopiero teraz, Cabrio otrzymało naprawdę wyrazisty styl.

Wszystko za sprawą body-kitu RS, zawierającego zupełnie nowy zderzak, przemodelowaną atrapę chłodnicy oraz… tak tak, pseudo dyfuzor łączący cztery końcówki, sportowego układu wydechowego. Tak przyprawioną całość, osadzono na regulowanym zawieszeniu i 20-calowych felgach (model Varianza T1S z lewej, a Sword SC1 z prawej strony). W komplecie z obręczami, otrzymamy opony Vredestein 245/30 i 295/25 na tylnej osi.

Wnętrze mieni się morzem włókna węglowego (jest nawet na popielniczce), a w dyspozycję prowadzącego oddano sportowy wieniec kierownicy S-Line.

Komora silnika mieści udoskonalony motor 2.0 TFSI. Dzięki przeprogramowanej elektronice i lepszemu filtrowi powietrza, benzynowy agregat generuje moc 275 KM i 430 Nm momentu obrotowego.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły