marzec 23, 2023
Aktualności Audi Filmy

Audi A6 Avant

Nowe Audi A6 Avant – Od dawien dawna rodzinne kombi wiodą prym w statystykach sprzedaży, nie inaczej powinno być z nowym modelem Avant który prezentuje się bardzo ładnie.

Nowe Audi A6 Avant mierzy 4,94 m długości, 1,89 m szerokości i 1,47 m wysokości.  Standardowa pojemność bagażnika to 565 l.

Wnętrze to nadal synonim uporządkowanego snobizmu (wyświetlacz informacji na przedniej szybie, MMI z bezprzewodowym Internetem czy w końcu zestaw audio Bang&Olufsen o mocy 1300 Watt).

 Pod maskę zapewne trafią te same silniki, które znajdziemy w ofercie limuzyny: 3.0 TFSI V6 o mocy 340 KM i trzy diesle: 3.0 TDI V6 (286 KM lub 231 KM) oraz 2.0 TDI o mocy 204 KM.

Wszystkie jednostki napędowe w nowym Audi A6 są wyposażone w nową technikę mild-hybrid, w rzeczywistych warunkach jazdy obniża zużycie paliwa nawet o 0,7 litra na 100 km.

Klient może wybrać jeden z czterech wariantów zawieszenia: konwencjonalne zawieszenie ze stalowymi sprężynami, zawieszenie sportowe, zawieszenie z systemem kontroli siły tłumienia oraz adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne adaptive air suspension, również z systemem kontroli siły tłumienia.

Audi A6 Avant 2019

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły