kwiecień 21, 2024

Audi Q5 ABT Tuning

Audi Q5 ABT Tuning – nowy mały SUV Audi nie zdążył się jeszcze zadomowić na rynku a już poddany został tuningowi zarówno optycznemu jak i mechanicznemu.  Specjalista od przeróbek aut koncernu Volkswagena firma ABT Tuning, przedstawiła swój projekt nowego Audi Q5.

Karoseria SUV-a z czterema pierścieniami na masce została obłożona pakietem ospojlerowania i postawiona na 20-calowych kołach. Tuner zdecydował się również na powiększenie hamulców na 380-milimetrowe tarcze oraz obniżenie zawieszenia. Po poprawieniu układu jezdnego naturalnym krokiem było wzmocnienie silnika.

ABT oferuje pakiet modyfikacji ECU dla silników benzynowych i diesli. W przypadku 2.0 TDI moc zostaje podniesiona ze 140 do 170 koni mechanicznych, motor 3.0 TDI został „podkręcony” z 240 do 310 KM, а maksymalny moment obrotowy wynosi 610 Nm.

audi-q5-abt

audi-q5-abt-3

audi-q5-abt-4

audi-q5-abt-5

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. witam!!!! tuning Q5 jest rewelacja,dla mnie samego jest super!!!!!!!.w przyszłości chcę kupić takie auto w kolrze niebieskim.

Komentarz są wyłączone.