czerwiec 14, 2024
Aktualności Audi Auta Sportowe Super Samochody Tuning

Audi R8 by RENM Performance

Audi R8 RENM – Australijczycy z RENM Performance coraz śmielej wkraczają na europejskie salony tuningu. Kolejnym projektem za jaki się zabrali jest Audi R8.

Bez względu na to jaki silnik mruczy na pokładzie, pojazd wyróżnia się karbonowymi dodatkami w postaci spojlera zderzakowego i dyfuzora, a na osiach lśnią kute, ultralekkie, 20-calowe felgi, chroniące wielkie tarcze hamulcowe z ośmioma i sześcioma tłoczkami. Całość wieńczy wyczynowe zawieszenie lub hydrauliczny układ regulacji wysokości.

Odmiana 4.2 V8, dzięki m.in. sportowemu układowi wydechowemu i przemapowanej elektronice sterującej, wytwarza moc 460 KM i 465 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dodatkowy kompresor gwarantuje 530 KM i 600 Nm.
Podobne modyfikacje jednostki 5.2 V10 przyczyniają się do wzrostu mocy (565 lub nawet 600 KM). Moment obrotowy szybuje do wartości odpowiednio 560 lub 585 Nm.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły