luty 21, 2024
Aktualności Audi Luksusowe Marki

Audi RS6 Avant Exclusive

1684328442-1_L

Audi RS6 Avant w luksusowej wersji przygotowane przez odział Audi Exclusive. Sportowy samochód powstał na specjalne życzenie klienta i będzie to jedyny egzemplarz.

Audi RS6 Avant ma ciemnoszary matowy kolor, a do nadwozia wkomponowano kilka elementów wykonanych z włókna węglowego na zderzakach oraz lusterkach. Dodatkowo założono nowe końcówki układu wydechowego i zestaw aluminiowych felg.

W środku znajdziemy sportowe fotele pokryte czarną skórzaną tapicerką z pikowaniem w środkowej części. Czerń kontrastuje z żółtymi przeszyciami.

Sercem pojazdu jest jednostka V8 o pojemności 4 litrów, która generuje 560 KM mocy oraz 700 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje z 8-biegową przekładnią oraz napędem ma wszystkie koła quattro. Audi RS6 Avant potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie 3,9 sekundy, natomiast maksymalna prędkość modelu wynosi 305 km/h.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Piękne autko tylko kogo na to stać… Aż się łza w oku kręcić widząc to piękne autko. Elementy wykończenia wnętrza najwyższej jakości. Widziałem to autko na targach. Warte swojej ceny! Konkurencja dla Mercedelka

Komentarz są wyłączone.