lipiec 24, 2024
Ciekawostki

Jak wypożyczyć luksusowy samochód?

audir81-600x412
Niewiele osób ma okazję jeździć luksusowymi samochodami z najwyższej półki. Takie przyjemności zarezerwowane są zazwyczaj dla najbogatszych. Jak wiadomo o podróżowaniu takimi ekskluzywnymi samochodami marzy każdy, to niestety niewielu kierowców może sobie na to pozwolić. Jest jednak dość prosty sposób, aby chociaż na dzień zasiąść za kierownicą luksusowego samochodu – są to wypożyczalnie, które oferują najdroższe modele wybranych marek.


Choć koszt wypożyczenia najdroższych modeli Audi, BMW i Mercedes, nie jest niski, to tego rodzaju usługi cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Z jednej strony w Polsce są na tyle bogate osoby, które nie potrzebują sportowego supersamochodu cały czas i bardziej opłaca im się okazjonalnie wypożyczyć takie auto. Druga grupą klientów są mniej zamożni kierowcy, którzy oszczędzają pieniądze, aby chociaż raz pojeździć luksusowym autem. Czasem też potrzebujemy wyjątkowego auta do ślubu lub jakąś specjalną okoliczność.

Sprawdziliśmy ceny po wpisaniu w wyszukiwarce frazy Wypożyczalnia samochodów Warszawa i okazuje się, że możemy wynająć np. Audi R8, Audi RS6 lub Aston Martin Vantage, a koszt takiej przyjemności według firmy Car4VIP – wynosi zazwyczaj kilka tysięcy złotych, w zależności od modelu auta i długości wynajmu.
Miłośnicy szybkich, drogich i ekskluzywnych samochodów ostrzegają, że już po jednym dniu z autem z najwyższej półki, będzie chciało się wrócić za jego kierownicę. Jednak mimo wszystko nie brakuje chętnych, którzy chcieliby poczuć się wyjątkowo choćby przez jeden dzień i pokazać się w ekskluzywnym samochodzie.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły