czerwiec 24, 2024
Auta Sportowe BMW Filmy Marki Tuning

BMW M3 Darth Maul

BMW M3 Coupe Tuning

BMW M3 Darth Maul – to jest auto, które zadowoli każdego miłośnika tuningu. Darth Maul powstał w warsztatach kanadyjskiej firmy tuningowej MW Design, która zajęła się narazie tuningiem optycznym auta czyli zmianą jego stylistyki. Trzeba przyznać, że odświeżone BMW M3 E92 robi wrażenie, szczególnie gdy do zdjęć pozowała piękna modelka. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć.

BMW M3 Coupe otrzymało nowe zderzaki oraz boczne progi, wszystko wykonane z karbonu. Auto otrzymało również czarne lusterka wykonane z tego samego materiału. Samochód jeździ teraz na 20-calowych, czarnych kołach z aluminium. Na przednie obręcze założono opony w rozmiarze 245/30, zaś z tyłu 285/25. Wnętrze ma być wykończone w czerwieni.

bmw-m3-coupe-tuning-6

Kanadyjczycy nie ujawnili jaką mocą będzie dysponował samochód. Na razie zdecydowali się na zamontowanie sportowych sprężyn H&R. Wkrótce auto ma otrzymać nowy układ wydechowy i inne modyfikacje. Oby udało się porawić również osiągi. Podobno docelowo auto ma mieć aż 600KM. Seryjne BMW M3 posiada 4-litrowy silnik  V8  osiągający moc 420 KM przy 8300 obr/min.

bmw-m3-coupe-tuning-2

bmw-m3-coupe-tuning-3

bmw-m3-coupe-tuning-4

bmw-m3-coupe-tuning-5

bmw-m3-coupe-tuning-8

BMW M3 E92 – Fifth Gear

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-5V876ZGAmg[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły