czerwiec 8, 2023

Corvette ZR1 Hero Edition

Corvette ZR1 Hero Edition – odmiana ZR1 jest najszybszą wersją modelu Chevrolet Corvette. Silnik został zbudowany z tytanowych zaworów, tłoków i korbowodów oraz wyposażony w sprężarkę mechaniczną produkuje 647 KM mocy i 819 Nm momentu obrotowego. Jak stać się właścicielem wyjątkowej Corvetty ZR1 za jedyne 3 dolary ? Wystarczy kupić los w specjalnej loterii charytatywnej.

Auto nie jest wyjątkowe z powodu wyższej mocy i lepszych osiągów, bo te niestety pozostały bez zmian. ZR1 Hero Edition to jedyny taki egzemplarz na świecie. Wersji ZR1 Hero Edition nie będzie można kupić w salonach dealerskich, co w jeszcze większym stopniu podnosi jej wartość.

Z drugiej strony będzie można kupić nieograniczoną ilość losów i w ten sposób zwiększyć swoje szanse na główną wygraną. Obudowany karbonowymi dodatkami, z czarno-czerwonym malowaniem nawiązującym do modelu 427 z 1967 r. powstał jako główna nagroda w jednej z amerykańskich loterii. Wraz z nim do wygrania jest wspominany odrestaurowany model 427 z 7litrowym silnikiem o mocy 390 KM.

Los na loterię kosztuje 3 dol.; Dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz fundacji Kids Wish Network wspierającej dzieci, które pokonały przeciwności losu dzięki odwadze i duchowi walki – stąd też nazwa wyjątkowej Corvetty Hero Edition. Losowanie obu modeli Corvette odbędzie się 23 grudnia.

corvette-zr1-hr-2

corvette-zr1-hr-4

corvette-zr1-hr-6

corvette-zr1-hr-8

corvette-zr1-hr-9

corvette-zr1-hr-1

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

Komentarz są wyłączone.