lipiec 20, 2024
Aktualności Ciekawostki

Darmowy antyradar i wideorejestrator Rysiek

Darmowy antyradar i wideorejestrator Rysiek WidziMisie to polecana i popularna aplikacja dla kierowców na Android, iOS i Windows Phone. Dzięki niemu zobaczysz wszystkie fotoradary, kontrole drogowe policji, nieoznakowane radiowozy policyjne – wreszcie nie będą już dla Ciebie stresującymi przeszkodami na drodze. Rysiek to wzajemnie ostrzegająca się społeczność kierowców dzięki której nie stracisz pieniędzy na mandaty, czasu na kontrolowany postój i… dobrego humoru podczas podróży po polskich drogach.

Co wyróżnia darmowy antyradar Rysiek? Jako jedyna aplikacja dla kierowców w Polsce wykorzystuje informacje pochodzące z wielu źródeł i nawet weryfikuje zgłoszenia. Co więcej ma mnóstwo znajomych z NaviExpert, którzy zgłaszają co miesiąc ponad 200 tys. ostrzeżeń, w tym fotoradary, kontrole drogowe policji czy nieoznakowane radiowozy policyjne.

Rysiek to również samochodowy wideorejestrator, który zamienia naszego smartfona w kamerę samochodową co pozwala nam na nagrywanie filmów z drogi oraz zapisuje przebieg trasy w logach GPS. Widoczny prędkościomierz w aplikacji ułatwia nam kontrolowanie prędkości podczas jazdy. Niezależne testy dziennikarskie wykazały, że darmowy ostrzegacz o fotoradarach od NaviExpert pokonał konkurentów.

Darmowy wideorejestrator na telefon Rysiek nagrywa drogowe przejazdy oraz ślady trasy w pamięci telefonu lub na karcie SD. Filmy z kamerki samochodowej nagrywane są w pętli, to oznacza, że starsze niepotrzebne filmy z kamerki w samochodzie są zastępowane przez nowsze, więc nie musisz się martwić o brak miejsca w pamięci telefonu.

Darmowa aplikacja dla kierowców Rysiek do ściągnięcia na telefony komórkowe jest kompatybilna z systemem Android, iOS i Windows Phone. Pobierz antyradar Rysiek zajrzyj do Google Play, App Store lub Windows Phone Store. Ściągnij Rysiek to najlepszy darmowy antyradar, wideorejestrator samochodowy i prędkościomierz do pobrania na Androida dla każdego kierowcy.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły