wrzesień 28, 2023
Aktualności Ciekawostki Filmy

Jak odnowić reflektory pastą do zębów

Polerowanie lamp w samochodzie które straciły swój dobry wygląd i funkcjonalność. Jak odnowić reflektory pastą do zębów? Zobacz jak spolerować zmatowiałe reflektory samochodowe domowym sposobem i dokładnie je wyczyścić.

Matowe, niemal nieprzezroczyste „szyby” reflektorów zdarzają się nawet w kilkuletnich autach. Zdjęcia i film przedstawia proces renowacji zmatowiałych reflektorów samochodowych. Regeneracja reflektorów – poradnik jak krok po kroku prawidłowo przeprowadzić polerowanie reflektorów. Reflektory z porysowanymi, matowymi szkłami źle wyglądają, a jeszcze gorzej świecą.

Jak odnowić reflektory pastą do zębów?

Trochę zamglone lub całkiem wyblakłe lampy samochodowe są nie tylko nieestetyczne, ale mogą również stwarzać zagrożenie podczas jazdy samochodem po drogach. Na szczęście jest prosty sposób, aby reflektory w Twoim samochodzie były szybko sprawne jak wcześniej. Mechanik na filmie pokazuje jak w bardzo łatwy, tani i szybki sposób je wyczyścić na błysk. Potrzebna jest pasta do zębów – musi być szorstka i nie może mieć formy żelu, zwykła szczoteczka do zębów, ciepła woda, trochę wosku, domowy ręcznik papierowy i jakaś czysta szmatka do polerowania. Szczegółowa instrukcja w filmie z youtube. Sposób z pastą do zębów na reflektory naprawdę działa, porównaj zdjęcia „przed” i „po” całym zabiegu polerowania.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły