luty 21, 2024
Artykuły

Jak wygrać nowe auto w zamian za zezłomowanie starego samochodu?

Wyobraź sobie, że żywot Twojego starego, wyeksploatowanego auta dobiega końca, przekazujesz pojazd do złomowania i… Ze złomowiska wyjeżdżasz nowym! To nie bajka, a dziś pokażemy Ci, jak wybrać nowy samochód w zamian za zezłomowanie starego auta!

Jakie auto można wygrać w konkursie organizowanym przez Macii?

Wspomnianą we wstępie nagrodę przygotował punkt złomowania aut i kasacji pojazdów Macii zlokalizowany w miejscowości Śmiłowo koło Leszna. Loteria jest organizowana na terenie 3 województw: lubuskiego, wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Jakie auto można wygrać w konkursie organizowanym przez Macii?

Złomowanie pojazdów Macii to miejsce, gdzie klienci mogą wygrać fabrycznie nowy samochód Dacia Duster z rocznika 2022 w wyjątkowym kolorze Szary Comete. Auto wyróżnia się ekonomicznym, a zarazem niezwykle dynamicznym silnikiem ECO-G 100 4×2 o pojemności 999 cm3 oraz mocy 74 kW. O wygodne sterowanie mocą i przekładnią dba niezawodna, manualna skrzynia biegów.

Dacia Duster o jednostkowej wartości 81 500 zł czeka na osoby, które po kasacji auta odbiorą, wypełnią oraz wrzucą do odpowiedniej, specjalnie zabezpieczonej i oznakowanej urny kupon konkursowy.

Nagrody dodatkowe w loterii Macii – rowery miejskie

Nagroda główna w konkursie organizowanym przez złomowanie aut Macii to niejedyne trofeum, jakie możesz zdobyć w loterii. Stacja złomowania samochodów przygotowała również praktyczne nagrody dodatkowe, jakie stanowią wysokiej klasy rowery miejskie. Wyposażone w najwyższej jakości komponenty i osprzęt jednoślady to doskonałe rozwiązanie dla osób, poszukujących alternatywy dla czterech kółek.

Rowery miejskie stanowiące nagrody w konkursie złomowiska samochodowego Macii z gminy Poniec koło Leszna to idealny wybór dla klientów, zamieszkujących centra dużych aglomeracji miejskich. To właśnie rower stanowi tam najszybszy środek transportu. Z jego pomocą możemy znacznie szybciej przemieszczać się po mieście i uniknąć stania w długich korkach w godzinach szczytu.

Jak wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na wygranie nowego samochodu?

Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na wygranie fabrycznie nowego samochodu prosto z salonu – Dacii Duster z rocznika 2022 – wystarczy przekazać swój stary pojazd do punktu kasacji aut Macii. Jakie warunki trzeba spełnić?

  • Należy być osobą pełnoletnią i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkiwać na terenie Polski. Trzeba być również właścicielem pojazdu.
  • W loterii mogą brać również przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą oraz firmy zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym.
  • W konkursie organizowanym przez złomowanie pojazdów Macii nie mogą brać udziału osoby zaangażowane w organizację loterii, podmioty powiązane kapitałowo z Macii oraz członkowie rodzin pracowników.

Zgłoszenia do loterii są przyjmowane do 30 grudnia 2023 r. To właśnie do tego dnia należy pobrać los loteryjny, wypełnić go i wrzucić do urny zlokalizowanej w siedzibie Macii w Śmiłowie koło Leszna. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej organizatora konkursu.

Pozostałe powody (poza loterią), dla których warto zezłomować auto w stacji demontażu pojazdów Macii

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług stacji demontażu pojazdów Macii? Okazuje się, że konkurs organizowany przez złomowisko pojazdów to niejedyny powód! Punkt kasacji samochodów oferuje również możliwość przeprowadzenia bezpłatnego transportu autolawetą niesprawnego auta z miejsca garażowania lub postoju do złomowiska Macii. Bez żadnych ukrytych opłat!

Profesjonalna kasacja pojazdów w Macii to nie tylko loteria z atrakcyjnymi nagrodami, lecz przede wszystkim miejsce, gdzie bezpiecznie i legalnie zezłomujesz wyeksploatowane auto. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc zespołu Macii. Zyskasz możliwość szybkiego i bezstresowego przeprowadzenia procesu złomowania pojazdu. Pracownicy Macii pomogą Ci też w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i doradzą w zakresie odzyskiwania składki OC.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły