luty 21, 2024
Aktualności Filmy Mazda Targi

Mazda Shinari Concept

 

Mazda Shinari – Przejście Laurensa van den Ackera do Renault oznacza śmierć szkoły Nagare. Na jej miejsce, Ikuo Maeda powołał do życia nową, określaną jako Kodo („Dusza ruchu”).

Pierwszym, namacalnym efektem jej obecności jest koncepcyjny model Shinari, który będzie można podziwiać na targach w Paryżu. Mówi się, że niektóre rozwiązania stylistyczne tego czterodrzwiowego coupe znajdą swoje odzwierciedlenie w produkcyjnych modelach (przyszła generacja Trójki).

Wideo:


[Źródło: Auto-Blog.pl, Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Piotr Sieniawski says:

    Jestem pozytywnie zaskoczony. Shinari dowodzi tego, że wystarczy zmienić stylistę, aby od razu samochód nabrał pięknego, subtelnego wyrazu.
    Nagare do domu 🙂

  2. Piękne auto! Szkoda, że nie pokazali zdjęć laureata konkursu Mazda Design – Fryderyka Zyski, siedzącego w Shinari – na Facebooku na profilu Mazda.pl są i można sobie obejrzeć 🙂

  3. majkelon says:

    pięknie wygląda, ciekawe jak będzie wyglądać wersja produkcyjna, mam nadzieję , że za dużo nie odbiegnie od conceptu. Oglądałem prace na mazdadesign.pl i na prawdę robią wrażenie, widać w nich auta przyszłości

  4. Jezdze od 22 lat MAZDA i zawsze bylem i jestm zadowolny sylwetka ,ale SHINARI jest przepiekna,po prostu szokujaca!Miejmy nadzieje,ze ten concept wyjdzie na rynek taki ,jaki jest!OBY!?

Komentarz są wyłączone.