mercedes-sl-r230.jpg

 Mercedes SL R230 – tuningowa firma Prior-Design postanowiła zrealizować marzenie klientów o w pełni luksusowym samochodzie sportowym. Do realizacji pomysłu wzięty został Mercedes SL R230, którego finalna wersja nosi nazwę „Warrior” czyli wojownik.

Pakiet tuningowy obejmuje przedni i tylny zderzak, boczne progi, przednie błotniki, maskę oraz grill. Wszystkie te elementy są idealni dopasowane i wykonane z materiałów świetnej jakości. Ponadto, zachowana została funkcjonalność wyposażenia standardowego i opcjonalnego. To znaczy, przedni zderzak dostępny jest zarówno dla modeli z reflektorami klasycznymi, jak i ksenonowymi. Zamontowane mogą być dodatkowe światła przeciwmgielne oraz aktywne reflektory doświetlające drogę na zakrętach. Listwy ochronne na zderzakach mogą być zaopatrzone w czujniki parkowania. Dla bardziej konserwatywnych klientów, a takich w przypadku Mercedesa nie brakuje, możliwe jest zamówienie pakietu tuningowego bez zmienionej maski i grilla.

Oprócz zmian wizualnych, firma Prior-Design wprowadziła także modyfikacje w centralnej jednostce sterującej pracą silnika, wyciskając w ten sposób dodatkowo do 70 KM mocy. Spowodowało to zauważalną poprawę prowadzenia oraz osiągów samochodu.

mercedes-sl-r2302.jpg

mercedes-sl-r2303.jpg

mercedes-sl-r2305.jpg

mercedes-sl-r2306.jpg

Mercedes SL R230 film video

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły