grudzień 9, 2022
Aktualności Auta Sportowe Tuning

Mercedes SL65 AMG by Wheelsandmore

Tuning Mercedesa SL65 AMG – Jeśli Wheelsandmore utrzyma częstotliwość publikacji wieści o nowych projektach, już wkrótce będziemy mogli mówić, że dzień bez chłopaków z Baesweiler, to dzień stracony.

Wtorek okazał się świętem Mercedesa SL65 AMG. Zacznijmy od oczywistych oczywistości czyli kutych, trzyczęściowych felg 6Sportz, obutych w opony Dunlop 255/30/20 z przodu i 305/25/20 na tylnej osi. Ponadto elektroniczny układ sterujący pracą zawieszenia, LowMaXX dba o „wysokie” warunki podróży do prędkości 72 km/h.

Z silnikowej strony jest równie interesująco. Nowy układ wydechowy i przeprogramowany sterownik silnika ECU, wznoszą moc silnika 6.0 V12 BiTurbo na poziom bliski 700-konnym potworom (dokładna liczba to 697). Podobnie zachował się wykres maksymalnego momentu obrotowego (1,150 Nm), z zastrzeżeniem braku elektronicznej blokady.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły