luty 21, 2024
Auta Sportowe Filmy Luksusowe Marki Nissan Super Samochody

Nissan GT-R – zdjęcia, filmy, dane i cena w Polsce

Nissan GT-R – zdjęcia, filmy, dane i cena w Polsce. Nowy Nissan GT-R ma 24-zaworowy silnik V6 o pojemności 3,8 litra, z podwójnym turbodoładowaniem to 570 KM przy 6800 obrotach na minutę i momencie obrotowym 637 Nm. Oznacza to wzrost mocy o 20 KM i 5 Nm – efekt indywidualnej regulacji czasu zapłonu dla każdego cylindra i dodatkowej mocy turbosprężarek.

GT-R OD WIELU LAT ŁAMIE REGUŁY GRY. PRZYGOTUJ SIĘ. MOC I MOMENT OBROTOWY SĄ OCZYWIŚCIE ISTOTNE, JEDNAK PRAWDZIWE SEKRETY SZYBKIEGO POSTĘPU TO IMPONUJĄCE HAMOWANIE, STEROWANIE ORAZ KONTROLA. Cena Nissan GT-R od 499 000 zł.

Nowy Nissan GT-R

” order_by=”imagedate” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nissan GT-R – zdjęcia, filmy, dane i cena w Polsce

Nissan GT-R produkowany od 2008 wyposażony jest silnik biturbo V6 o pojemności 3,8 litra. Moc auta 473KM, napęd na wszystkie cztery koła . Od 0-100km/h rozpędza się w 3,5 sekundy, a V-Max jest 310km/h. Nissan GT-R jest konkurencją Porsche 911 Turbo.nissan-gtr12.jpg

Najtańsza wersja Nissana GT-R kosztuje 57 000 dolarów. Wersja po fabrycznym tuningu Nissan GT-R V-Spec kosztuje 10 000 dolarów więcej. Co ciekawe można zamówić tytanowy układ wydechowy. Samochód będzie dostępny w kolorach Super Black, Vibrant Red, Pearl White, Titanium Grey, Dark Metal Grey oraz Ultimate Metal Silver. We wnętrzu będzie grało nagłośnienie Bose. Podstawowa wersja GT-R otrzyma alufelgi z gumami Dunlop Sport. Bogatsze odmiany zostaną wyposażone w koła Rays oraz opony Bridgestone RE070s, które pozwalają na kontynuowanie jazdy po utracie powietrza.

2008_nissan_gt-r_39_5w.jpg

nissan-gt-r-front-three-quarter.jpg

Nissan GT-R filmy:

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły