Filmy Kabriolety Marki Tuning

Opel Tigra Steinmetz Tuning

steinmetztigratttigrafront01open72.jpg

Opel Tigra Twin Top Steinmetz Tuning podczas targów w Essen, Steinmetz zaprezentował nowego Opla Tigre w swoim wydaniu czyli po tuningu. Wymieniono grill oraz założono spoiler pod przednim zderzakiem. W ten sposób przednia część auta stała się bardziej agresywna. Po bokach sportowe lusterka, a z tyłu dodatkowy spoiler. W nadkolach mogą znajdować się felgi w rozmiarze 16 lub 17 cali. Zmieniono układ wydechowy na sportowy. Obniżono auto o 30mm dzięki czemu auto o wiele lepiej się prowadzi. Nie brakuje także aluminiowych dodatków, klapka wlewu paliwa, aluminiowe pedały i progi które podkreślą charakter Tigry. Silnik o pojemności 1.8 litra dostarczający mocy 125 koni mechanicznych.

steinmetztigratttigrarearst3open72.jpg

steinmetztigratttigrabackopen72.jpg

steinmetztigratttigrafrontalclose72.jpg

steinmetztigratttigrasidest3open72.jpg

Opel Tigra Twintop pokazany został podczas salonu genewskiego w 2004 r. i zdobył tam tytuł „Kabrioleta Roku 2004”. Na polskim rynku Opel Tigra Twintop pojawił się z początkiem 2005 r. Tigra Twintop zastąpiła produkowany od 1994 do 2000 roku model Tigra, będący przykładem auta typu coupe.

Opel Tigra Tuning – Video:

Seryjny Opel Tigra i ładna dziewczyna:

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. mam takie male pytanie… czy osoba prowadzaca ta strone bylaby w stenie pomoc mi ulepszyc wizualnie mojego Fiata Cinquecento? Wszelkie propozycje jak rowniez porady mile widziane

Komentarz są wyłączone.