Aktualności Marki Peugeot

Peugeot 308 GT

a

Francuski producent zaprezentował nowy usportowiony model Peugeot 308 GT.

Auto wyposażono w dwukolorowe 18-calowe felgi Diamant z diamentowanym szlifem i oponami Michelin Pilot Sport 3. Zawieszenie obniżono o 7 mm z przodu i o 10 mm z tyłu. 308 GT otrzymał nowy, zarezerwowany wyłącznie dla tego modelu kolor Magnetic Blue.

Wnętrze wykończono skórą ekologiczną połączoną z alkantarą, a opcjonalnie dostępna jest skóra Club Nappa. Tapicerka wykończono czerwonymi przeszyciami.

Peugeot 308 GT napędza 1,6-litrowy silnik benzynowy THP o mocy 205 KM z systemem stop&start. Ewentualnie możemy też wybrać diesla BlueHDi o mocy 180 KM.

Wygodną pozycję kierowcy zapewni Peugeot i-Cockpit. Kierowca może dostosować tutaj wysokość i wysunięcie kompaktowej kierownicy. Zespół instrumentów znajduje się w zasięgu wzroku i zwraca uwagę nowym tłem z wzorem szachownicy. Po przekręceniu zapłonu, pojawia się komunikat powitalny GT, a duży ekran dotykowy prezentuje nowy interfejs Redline utrzymany w tonacji czerwono-czarnej.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. wokulski says:

    O takim marzę 🙂 Gdy brakuje mi motywacji w robocie to zaglądam na takie strony i się motywuję 🙂

Komentarz są wyłączone.