grudzień 1, 2022
Aktualności Ciekawostki

Pomysły na prezent dla męża na rocznicę

jazda-subaru-impreza-wrx-sti

Prezent dla męża na rocznicę ślubu powinien być przemyślany i związany z jego zainteresowaniami. Jeśli jest on np. fanem motoryzacji, warto wykupić dla niego przejazd sportowym samochodem na torze wyścigowym. Dzięki temu będziemy mu mogli pokazać, jak bardzo go rozumiemy i znamy jego marzenia

Rocznica ślubu to bardzo ważna chwila, która nie zasługuje na to, by była psuta banalnym prezentem. Przygotowując podarunek dla ukochanego, postarajmy się wybrać taki, który go zaskoczy i udowodni mu jak bardzo na nim nam zależy.

Przejażdżka Subaru

Gdy twój ukochany jest miłośnikiem rajdów WRC, podaruj mu wyjątkowy prezent jazda Subaru po  torze wyścigowym. Pojedynczy przejazd to koszt około 100 złotych. Kupując kupon na jazdę rajdowym samochodem ukochany otrzyma Subaru Imprezę WRX STI o mocy 300 koni mechanicznych, rozpędzające się do ponad 250 kilometrów na godzinę i tor wyścigowy w jednej z kilku lokalizacji w Polsce. Jazda rajdowym samochodem dostarcza niesamowitych emocji i sporej dawki adrenaliny.

Lot szybowcem

Jeśli mąż jest pasjonatem lotnictwa, dobrym pomysłem będzie sprezentowanie mu na rocznicę lotu szybowcem. Trwa on około 15 minut i pozwala przeżyć niesamowitą przygodę. Do dyspozycji są szybowce dwumiejscowe typu Puchacz lub Twin Astir. Przed lotem przeprowadzane jest również krótkie szkolenie teoretyczne zapoznające uczestnika z maszyną. W czasie lotu, po zaprezentowaniu podstawowych manewrów, jest możliwość spróbowania samodzielnego sterowania szybowcem. Koszt lotu w zależności od wybranego aeroklubu waha się między 200 a 400 złotych.

Swobodny lot w aerotunelu

Bardzo popularne ostatnimi czasy są loty w tunelu aerodynamicznym. Choć jednorazowe wejście do maszyny kosztuje około 200 złotych i pozwala jedynie na 3 minuty swobodnego lotu, to dostarcza ono jednak niesamowitych przeżyć. Strumień powietrza wytworzony w dmuchawach pozwala unieść ciało nawet na wysokość 4 metrów. Przed lotem uczestnik odbywa szkolenie i otrzymuje specjalny kombinezon, ochraniacze, rękawiczki i kask.

Degustacja whisky

Świetnym pomysłem na prezent rocznicowy dla smakosza alkoholu jest kurs degustacji whisky. Pozwala on pogłębić wiedzę na temat szlachetnego trunku i nauczyć dostrzegać różnicę smaków. Spotkanie trwające około półtorej godziny prowadzone jest przez whisky-sommeliera, który zaznajamia uczestników z historią whisky i rozmaitymi ciekawostkami dotyczącymi jego produkcji. Do degustacji przygotowywane jest aż 5 rodzajów trunku. Szkolenie, w zależności od lokalizacji może kosztować od 150 do 300 złotych.

Zobacz więcej pomysłów na prezent dla męża na rocznicę

Rate this post

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły