luty 21, 2024
Aktualności Auta Sportowe Filmy Porsche Targi

Porsche Cayman R

Porsche Cayman R – Po szeptanych informacjach, że mocne, że twarde, że zielone. Stało się. Porsche Cayman R nadjedzie już wkrótce bo w trakcie trwania targów w Los Angeles.

Cayman R, którego inspiracją była 911-tka R z 1967 roku, odznacza się srebrnymi, lekkimi felgami oraz srebrnym bądź czarnym napisem „Porsche” ciągnącym się wzdłuż drzwi. Tożsamego, czarnego lakieru użyto do pokrycia obudów lusterek, a także obramowania reflektorów. Aby usprawnić prowadzenie, zawieszenie obniżono o 20 mm.

Jednak to co najważniejsze kryje się pod klapą, zwieńczoną przekonstruowanym spojlerem. 3.4-litrowa, sześciocylindrowa jednostka generuje obecnie 330 KM. Taka moc wystarcza, aby 1295 kilogramowy Cayman R (6-biegowa manualna skrzynia) wystrzelił do setki w pięć sekund (4,7 sekundy z zestawem Sport Chrono) i mknął maksymalnie z prędkością 282 km/h.

W lutym 2011 roku, za Porsche Caymana R zapłacimy co najmniej 69,830€.


Galeria Live:

Wideo:

[Źródło: Auto-Blog.pl, Carscoop.blogspot.com] [Fot. Live: Michael Harley / AOL]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły