Aktualności Auta Sportowe Porsche Targi Tuning

Porsche Panamera GrandGT od TechArt

TechArt Panamera GrandGTPorsche Panamera Concept One zebrało tyle pochlebnych opinii, że jeszcze w tym roku (11 – 14 listopad) podczas Auto Zurich Car Show pojawi się zmodyfikowana edycja GrandGT.

Zawartość nowego programu obejmuje zderzak z powiększonymi wlotami powietrza, idealnie współgrający z karbonową maską, poprzecinaną wlotami. Poszerzone nadkola (21 mm z przodu i 42 mm z tyłu) oraz progi, sprawiają, że we wnękach z łatwością mieszczą się felgi 20, a nawet 22-calowe. Tylną część nadwozia reprezentuje skrzydło bagażnikowe jak również dyfuzor i cztery zakończenia układu wydechowego zintegrowane ze zderzakiem.

Wspomniana wcześniej maska kryje podwójnie turbodoładowany silnik 4.8 V8. Zestaw TA 070/T1 dodaje 80 KM i 130 Nm co przekłada się na 580 KM mocy oraz 830 Nm maksymalnego momentu obrotowego.


[Źródło: GTSpirit.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły