wrzesień 26, 2022
Aktualności Marki Seat

Seat Mii – miejski elegant

seat-mii-miejski-elegant

Idealny samochód miejski to samochód o ciekawej stylistyce i z wieloma przydatnymi rozwiązaniami, które ułatwią parkowanie czy wpłyną na obniżenie rachunków ze stacji benzynowych. Część kierowców poszukujących nowego samochodu zapewne się zastanawia, czy taki samochód nie będzie przypadkiem samochodem albo zbyt małym, albo zbyt drogim w eksploatacji. Jeśli to Seat Mii, to spełni najbardziej wyśrubowane oczekiwania kierowców.

Seat Mii – mały wielki samochód
Niewielkie gabaryty samochodu miejskiego w przypadku Seata Mii potrafią zmylić. Ten pozornie niewielki samochód jest bardzo wygodny dla podróżujących, a dzięki zastosowanym rozwiązaniom można w nim bez problemu przewozić dziecko wpinając fotelik z wykorzystaniem ISOFIX, bez wykorzystania pasów bezpieczeństwa. Wybór kolorów lakieru, dodatkowe ozdobne naklejki boczne czy światła dzienne, oparte na świetlówkach LED to kilka elementów, dzięki którym Seat Mii jest bardziej stylowy. Wszystkie elementy zewnętrzne, jak kolor nadwozia, jak i elementy wyposażenia wnętrza, w tym rodzaj tapicerki, można dowolnie łączyć, projektując Seata Mii na miarę własnych potrzeb. O elegancji samochodu przesądzają detale, dlatego Seat pozwala na podkreślenie stylu samochodu poprzez wykorzystanie białych elementów charakteryzujących wykończenie Chic White lub czerwonych detali, z jakimi kojarzy się FR-Line.

Przydatne funkcje w mieście

Z czym kojarzy się jazda po mieście? Zwykle albo z korkami, jeśli jest to duże miasto, albo z poszukiwaniem miejsca do parkowania. Jazda w korku zazwyczaj oznacza większe zużycie paliwa. W Seacie Mii można się zdecydować na silnik benzynowy lub ecomotive. Oba rodzaje silników pozwalają zadbać o środowisko umożliwiając dynamiczną jazdę w trybie miejskim przy jednoczesnym małym zużyciu paliwa, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w silnikach ograniczona jest również emisja dwutlenku węgla. Panowie podkreślają, że oni są świetnymi kierowcami, a kobiety kiepsko jeżdżą, do tego nie potrafią parkować, zwłaszcza na parkingach przed centrami handlowymi pomiędzy innymi pojazdami. Seat Mii rozwiązuje ten problem. Zamontowany w nim czujnik parkowania tyłem zdecydowanie ułatwia wykonanie całego manewru. Dodatkowym atutem tego samochodu jest Asystent Bezpieczeństwa, który po wykryciu przeszkody automatycznie zahamuje, nawet jeśli kierowca nie zauważył przeszkody. System ESC pozwoli na monitoring pracy kierownicy, hamulców czy kół, z kolei dzięki wykorzystaniu Asystenta Podjazdu samochód nie stoczy się przy ruszaniu nawet z najmniejszych wzniesień.

Zobacz również:  Lee Noble znów tworzy

Seat Mii to samochód przeznaczony głównie do poruszania się po mieście, zatem już po kilku minutach kierowca doceni przydatność komputera pokładowego, który zapewni dostęp do rozrywki oraz wskaże najbardziej optymalne trasy dojazdu. Na jazdę próbną nowym Seatem Mii można się umówić w salonie Autokometa w Warszawie, aby sprawdzić, jak jazda po zakorkowanej stolicy może się zamienić w prawdziwą przyjemność.

Rate this post

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Paweł Tomaszewski says:

    Bardzo ładne, zgrabne i praktyczne auto. Doskonałe dla kobiety.

Komentarz są wyłączone.