Aktualności Marki Subaru

Subaru BRZ tS

Image converted using ifftoany

Subaru Technica International (STI), dział Fuji Heavy Industries Ltd. zajmujący się sportami motorowymi, wypuścił na japoński rynek nowy model Subaru BRZ tS.
Przy projektowaniu wersji BRZ tS wykorzystano doświadczenie zebrane przez STI w motorsporcie – aby BRZ tS uosabiał hasło „siła i zwinność”. Sportowe auto oferuje kierowcy intuicyjną obsługę połączoną z przyjemnością prowadzenia, w myśl hasła „jedność z maszyną”.

Specjalna wersja sportowego coupe zyskała kilka unikatowych części sygnowanych znaczkiem STI. Niestety moc i osiągi BRZ nie zostały podniesione, co z pewnością zawiedzie wielu fanów. Zastosowano jedynie lepsze hamulce Brembo, 18-calowe felgi aluminiowe i specjalnie zaprojektowany przez STI spojler przedniego zderzaka. Model wyposażony jest też w wyjątkowe elementy dekoracyjne „STI” / „tS”.

W ofercie skierowanej do miłośników sportowych aut, pojawił się pakiet GT, nadający Subaru BRZ jeszcze bardziej wyścigowego wyglądu. Z tyłu pojawi się wysoki karbonowy spojler, lakierowane na czarno 18-calowe felgi BBS oraz specjalne fotele kubełkowe sygnowane znaczkiem Recaro.

[nggallery id=2133]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły