październik 27, 2021
Ciekawostki Marki Toyota

Toyota FT-1 Concept

toyota-ft-1-concept10-1

Toyota FT-1 Concept to prototyp przygotowany na potrzeby gry Gran Turismo 6, ale wygląda tak dobrze, że może kiedyś trafi do produkcji. Sportowy samochód Toyota FT-1 Concept zostanie jutro, 14 stycznia, wprowadzony do Gran Turismo 6 – poinformowano na oficjalnym blogu PlayStation.

Auto będzie można pozyskać zdobywając co najmniej brązowy medal w specjalnym wyzwaniu na torze Laguna Seca. Samochód będzie też dostępny w sklepie do nabycia za wirtualne kredyty.

Toyota FT-1 Concept został zaprezentowany po raz pierwszy na rozpoczynających się dziś targach North American International Auto Show w Detroit. Projektanci z Polyphony Digital uczestniczyli w procesie tworzenia samochodu.

Gran Turismo 6 to symulator dostępny wyłącznie na PlayStation 3.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. cargrid says:

    Bardzo ciekawy koncept toyoty ciekawe czy coś z tego będzie 😀

  2. Grzegorz Orioński says:

    Fajnego masz bloga. Dlatego pozwoliłem sobie na dodanie Ciebie do mojej listy najlepszych blogów o motoryzacji. Czekam na więcej tak samo ciekawych wpisów!

  3. Jak by Toyota dołożyła trochę kasy i wypuściła model seryjny w rozsądnych pieniądzach to myślę, że auto bardzo dobrze się sprzedawało

  4. Wygląda imponująco. Ciekawe czy przy okazji agresywnego wyglądu, osiągi będą temu dorównywać…

Komentarz są wyłączone.