styczeń 28, 2023
Tuning

Volkswagen Golf R od Alpha-N Performance

dfcf67f8ccfddb01dda05028327e4fc5
Firma Alpha-N Performance zaprezentowała swoją modyfikację Volkswagena Golfa R VI generacji. Z wyglądu zewnętrznego zmieniono tylko koła na lekkie złote felgi OZ, na które naciągnięto opony w rozmiarze 235/30 R20. Tunerzy z Alpha-N Performance zadbali jednak o to aby auto było jeszcze szybsze. Z 2 litrowego silnika TFSI o mocy 271 KM uzyskano dodatkowe 60 KM mocy uzyskując po modyfikacji 330 KM mocy. Większa moc jest efektem zmian w oprogramowaniu silnika oraz instalacji nowego systemu wydechowego. Moc jest przekazywana na wszystkie koła za pomocą automatycznej skrzyni DSG. Volkswagen Golf VI R Alpha-N Performance przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie 5,5 sekundy.

 

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Jak dla mnie wygląda super i jeszcze ta moc 😀 Mam nadzieję, że kiedyś będzie mnie stać na taką szybko furę i na paliwo do niej 😀

Komentarz są wyłączone.