lipiec 24, 2024
Aktualności Audi Marki

Zarobił na Audi R8 nagrywając supersamochody

audi-r8-supersamochody

23-letni Paul Wallace utworzył w serwisie YouTube profil „SuperCarsofLondon”, na którym zamieszcza nagrane przez siebie supersamochody na ulicach miasta. W pięć lat jego kanał zyskał aż 65 milionów widzów co przełożyło się oczywiście na konkretne zyski z wyświetlanych reklam.

Przesiadł się z Opla Astry do używanego Audi R8 zakupionego za ok. 50 tys. funtów (ok. 250 tys. zł). Paul twierdzi, że miesięczne dochody z Youtube w wysokości 1750 funtów wystarczą mu na ubezpieczenie i koszty eksploatacji superauta.

„To jak spełnienie marzeń. Wydaje mi się to nierealne, bo zaczynałem od filmowania supersamochodów. Teraz sam jeżdżę jednym z nich. Auto wygląda niesamowicie na zewnątrz i w środku, prowadzi się wyśmienicie i fantastycznie brzmi” – mówi 23-latek.

Paul Wallace postawił sobie teraz za cel zebranie pieniędzy na jeszcze bardziej ekskluzywne superauto Lamborghini Aventador.

Co ciekawe nie jest pierwszym który dzięki nagrywaniu filmów z supersamochodami, zarobił na własny. Innym przykładem jest Tim Burton, znany pod pseudonimem „Shmee150” który w ten sam sposób zarobił m.in. na… McLarena 12C Coupe.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6MJsWDNCv_U[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. jasiek012 says:

    No proszę dobrze że się chłopakowi udało. To pokazuje że jak się wykonuje swoją pasję nie patrząc na zyski i inne profity to prędzej czy później same przyjdą 🙂

Komentarz są wyłączone.