czerwiec 14, 2024
Aktualności Ciekawostki Dziewczyny

Antyradar w telefonie Android – Yanosik

Yanosik czyli legalny antyradar w telefonie komórkowym z Androidem. Osoby mające CB w samochodach często wiedzą dużo wcześniej o przeszkodach na drodze – ale to już przeżytek, teraz użytkownikom telefonów z Androidem wystarczy darmowy antyradar i nawigacja samochodowa. Aktualnie to jeden z najpopularniejszych systemów wzajemnego ostrzegania kierowców w Polsce. Yanosik to nawigacja samochodowa, antyradar i kamera w jednym.

Antyradar w telefonie Android – Yanosik


Informuj innych kierowców i bądź informowany na bieżąco o aktualnej sytuacji na drodze w czasie podróży. Korzystając z aplikacji Yanosik dowiesz się o zbliżaniu się do kontroli prędkości, utrudnień na drodze czy stacjonarnych fotoradarów, dzięki czemu skutecznie obronisz się przed mandatem karnym od drogówki. Darmowy antyradar w telefonie Android Yanosik to najskuteczniejszy system ostrzegania dla kierowców w Polsce, który łączy w sobie funkcje legalnego antyradaru, darmowej nawigacji online i wideorejestratora samochodowego.
Antyradar i nagwigacja Yanosik gromadzi wokół siebie największą społeczność kierowców w Polsce. Miesięcznie już teraz korzysta z niego ponad 1,5 mln użytkowników, którzy każdego miesiąca pokonują ponad 350 mln km, a co 3 sekundy w systemie pojawia się nowe zgłoszenie o sytuacji na drodze.

Antyradar w telefonie Android Yanosik to wszechstronny asystent kierowcy, oferuje m.in.:

– ostrzeganie o fotoradarach, kontrolach prędkości przez drogówkę, patrolach nieoznakowanych policji, kontrolach ITD, odcinkowym pomiarze prędkości, aktualnych zagrożeniach na drodze,
– darmowa nawigacja omijająca korki (technologia Smart Traffic),
– wideorejestrator samochodowy w telefonie,
– komputer pokładowy po połączeniu z Yanosik Connect
– wspólne przejazdy autem
– asystenta parkingowego (informacja o strefie, płatność mobilna),
– opinie o restauracjach oraz stacje paliw wraz z cenami.

Pobierz Yanosik navi antyradar kamera.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Yanosik to świetna aplikacja, używam jej codziennie. Mam nadzieję, że będzie się nadal rozwijać i pozostanie bezpłatna.

Komentarz są wyłączone.