styczeń 28, 2023
Artykuły

Autorzezczoznawcy.com.pl opinie i usługi najwyższej jakości

Chcesz kupić używany samochód, ale nie do końca ufasz sprzedającemu? A wiesz, że możesz zlecić sprawdzenie pojazdu online? Tak jest, dziś nawet takie sprawy da się załatwić bez wychodzenia z domu. Autorzeczoznawcy są w stanie wykonać komplet usług w tym zakresie, warto więc bliżej się temu przyjrzeć i przy okazji zobaczyć, co na ten temat mają do powiedzenia polscy kierowcy.

Sprawdzenie stanu faktycznego i przeszłości wypadkowej samochodu

Na stronie Autorzezczoznawcy.com.pl opinie sugerują jednoznacznie, że na rynku wtórnym oszustów nie brakuje. Twierdzą oni, że mają do sprzedania samochód bezwypadkowy, podczas gdy oględziny specjalisty wykazują wprost, że poduszki powietrzne wystrzeliły, a maska została zamontowana niepoprawnie, więc musiała być wymieniona. Mur-beton była jakaś stłuczka. W tym przypadku klient, który skorzystał z usług rzeczoznawcy online, uniknął zakupu bubla. Co więcej, wielu podobnych kierowców unika w ten sposób również wielokilometrowych podróży w celu obejrzenia pojazdu. Autorzeczoznawcy współpracują ze znakomitymi mechanikami i serwisantami z autoryzowanych warsztatów, którzy reprezentują klientów na miejscu. Efektem jest pełnowymiarowy przegląd samochodu używanego, który skutkuje raportem przesłanym na adres mailowy zamawiającego. Raport ów stanowi podsumowanie stanu faktycznego, ale i wartości danej oferty. Ekspert opiniuje, czy dany model rzeczywiście godny jest zakupu w cenie proponowanej przez sprzedawcę.

Autorzeczoznawcy w Twoim imieniu zweryfikują komorę silnika, stan ogumienia oraz wnętrze i wyposażenie. Zdarza się bowiem dosyć często, że sprzedawcy naciągają fakty à propos różnego rodzaju bajerów i dodatków, które teoretycznie powinny działać na 100%. Niekiedy obecne są też mniej lub bardziej udane przeróbki, które jednak trudno później naprawić. Profesjonalny rzeczoznawca samochodowy wychwyci wszystkie takie niuanse. Jazda próbna zweryfikuje każdy detal oraz ogólne aspekty prowadzenia, jakości hamulców, kontrolek, świateł itd. Wszystko to, oczywiście, znajdzie się w końcowym raporcie.

Autorzeczoznawcy opinie zadowolonych klientów

O skuteczności sprawdzenia stanu pojazdów używanych w ten sposób mówią sami kierowcy. Autorzeczoznawcy zresztą dostają ponad 80% zleceń z polecenia, co mówi samo za siebie. Niemniej zawsze warto osobiście przeczytać choćby kilka opinii kierowców, którzy już z takich usług skorzystali. Jesteś tym zainteresowany? Kliknij tutaj: Autorzezczoznawcy.com.pl opinie.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły