luty 21, 2024
Aktualności BMW Luksusowe Marki

BMW 760Li Sterling Robbe & Berking

p90136837-highres-1

Dział Idividual marki BMW spełnia życzenia wymagających klientów. Najnowszy efektem ich pracy jest projekt BMW 760Li Sterling Robbe & Berking Edition.

Robbe & Berking to powstała w 1874 roku firma, która zajmuje się produkcją przedmiotów ze srebra przeznaczonych dla luksusowych hoteli, restauracji, czy jachtów. Dlatego też luksusowych dodatków z srebra nie brakuje na pewno w tym BMW i wszystko zrobione jest profesjonalnie oraz z dobrym gustem.

Nadwozie BMW 760Li Sterling Robbe & Berking zostało pokryte szarym lakierem Singapore Grey ze srebrnymi akcentami na grillu, tylnej listwie oraz oznaczeniu V12. Najważniejsze dla wielu posiadaczy logo marki także wykonano na srebrnym krążku, który został pomalowany w stosowne barwy.

We wnętrzu znajdziemy skórzaną tapicerkę  ze skóry Merino oraz podsufitkę wykonaną z alkantary. Elegancji i luksusu wykończenia nadają liczne srebrne elementy, które znajdziemy na desce rozdzielczej, konsoli centralnej, dekoracjach i progach.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Patrząc na ten samochód, widzę w nim ludzi z wyższych sfer. Nawet sobie nie wyobrażam ceny za to BMW

Komentarz są wyłączone.