grudzień 2, 2023
Aktualności Amerykańskie Auta Sportowe Chevrolet Filmy

Chevrolet Corvette Centennial Edition

Chevrolet Corvette Centennial Edition – Mimo że uroczysta aukcja Barrett-Jackson w West Palm Beach miała już miejsce (9 kwiecień), warto przyjrzeć się jednej z gwiazd imprezy, Vette Centennial Edition.

Dostępna z każdą odmianą, Centennial Edition jest wyjątkowym symbolem upamiętniającym stulecie Chevroleta. W skład wyposażenia wchodzi specjalny lakier Carbon Flash Metallic, satynowo-czarne okleiny oraz felgi o oryginalnym wzorze i plakietce, umieszczonej w centrum. Jeśli mowa już o kołach, nie przeoczcie czerwonych zacisków hamulcowych.

Czerwone, tym razem, nici okalają deskę rozdzielczą, panele drzwi i skórzane fotele, a zagłówki tychże zdobi okolicznościowa grafika.

Florydzka licytacja nie została przywołana na darmo. W czasie jej trwania, nowego właściciela znalazła Vette Z06 Centennial Edition. Wylicytowana kwota zasiliła konto fundacji Austin Hatcher Foundation for pediatric cancer.

[nggallery id=1683]
Wideo:

[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły