grudzień 2, 2023
Aktualności

Dzisiejsze wypożyczalnie aut przyciągają klientów nowoczesną technologią w przystępnej cenie

car

Jedziesz na wakacje, miałeś stłuczkę lub wydarzyła się jakakolwiek sytuacja, w której potrzebujesz samochodu? Wahasz się jeszcze czy wynająć auto z wypożyczalni, ponieważ obawiasz się o jego stan techniczny? Rozwiejemy Twoje wątpliwości. Czasy, kiedy samochody w wypożyczalniach kojarzyły się ze starymi modelami i pokiereszowaną karoserią odeszły dawno do lamusa. Dzisiejsze wypożyczalnie samochodów posiadają w swojej ofercie bardzo różne modele – od ekonomicznych, poprzez sportowe, na rodzinnych kończąc, a wszystkie dobrane pod kątem jak najbardziej komfortowego podróżowania.

Wypożyczalnia samochodów – to się opłaca

Oczywiście cena wypożyczenia samochodu jest uzależniona od klasy pojazdu, jaki sobie upatrzyliśmy, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że każdy znajdzie coś na miarę swojego portfela, a niska cena wynajmu nie oznacza niskich standardów. Bez względu na rodzaj pojazdu, należy podkreślić, że wypożyczalnie aut zazwyczaj oferują bardzo szeroki zakres rodzaju samochodów: małe, ekonomiczne, przystosowane do jeżdżenia po mieście, wieloosobowe vany, samochody terenowe, a nawet limuzyny.

Można wybierać wśród wielu producentów i dostosowywać ofertę do swoich potrzeb. Wiadomo, że zastosowane technologie, dodatkowe wyposażenie i ogólny komfort jazdy zależy od modelu jaki wypożyczamy, stąd samochody klasy A nie będą tak dobrze wyposażone jak te, klasy S. Mamy jednak takie elementy, które są zagwarantowane w większości modeli.
interior of the modern car

W wypożyczalni samochodów warto pytać o dodatkowe udogodnienia

Dzisiaj w większości renomowanych wypożyczalni, auta są wyposażone w dodatki, które znacząco umilą nam jazdę. Przede wszystkim jest to klimatyzacja, bez której wiele osób nie wyobraża już sobie jazdy. Nikt nie lubi podróżować podczas upałów w nagrzanym samochodzie. Jest to niekomfortowe, a nawet zagrażające zdrowiu, gdy zbyt rozgrzane części kierownicy, czy pasów znacząco przeszkadzają w prowadzeniu samochodu. Dlatego właściciele wypożyczalni aut starają się, aby flota dostępna w ich przedsiębiorstwie zawierała klimatyzację.

Kolejne udogodnienie, które jest już standardem w wypożyczanym samochodzie, to system nawigacji GPS. Często samochody wypożyczamy na wakacjach, gdzie niekoniecznie jesteśmy zapoznani z okolicą. Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów wypożyczalnie montują systemy GPS w swoich samochodach,a w razie potrzeby udzielają pomocy w ich użytkowaniu. Systemy te są uaktualniane tak często jak wymaga tego sytuacja i możemy być pewni, że wypożyczone auto nie wywiezie nas w przysłowiowe pole.

Dopasuj samochód do swoich potrzeb w

Tuning

wypożyczalni aut

Jeżeli wypożyczamy samochód, warto także zapytać o elektryczne lusterka i szyby. Są to co prawda niuanse, ale każdy kierowca przyzna, że potrafią poprawić komfort jazdy. Gdy nasz samochód posiada radio CD możemy też poprosić, aby do kierownicy był przytwierdzony pilot. Dzięki temu nie będziemy musieli w trakcie jazdy zerkać w bok, aby zmienić piosenkę czy też stację radiową. Wypożyczając samochód nie zapomnijmy sprawdzić czy w bagażniku znajduje się koło zapasowe.

Dla bardziej wymagających wypożyczalnie aut przygotowały samochody z podgrzewanymi fotelami i podgrzewanymi szybami. Takie udogodnienie przydaje się szczególnie podczas jazdy zimą. Wypożyczalnia dba także o bezpieczeństwo swoich klientów, wybierając samochody z dużą ilością poduszek powietrznych, czujnikami parkowania czy ABS. Warto dogłębnie zapoznać się z ofertą i zapytać w wypożyczalni o dodatkowe udogodnienia. Może się bowiem okazać, że czasem w takiej samej cenie, lub za niewielką opłatą, otrzymamy do dyspozycji kilka istotnych z punktu widzenia wygody i komfortu jazdy udogodnień.

Autorem artykułu jest wypożyczalnia samochodów Auto w 5 minut

www.autow5minut.pl

ul. Żeromskiego 1b/6

15-349 Białystok

tel.: 795 996 997

e-mail: kontakt@autow5minut.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły