wrzesień 29, 2023
Aktualności Audi Targi

Facelifting Audi TT

Kosmetyka Audi TT – 2011 rok modelowy oznacza dla Audi TT delikatny retusz stylistyczny. Poza tym w gamie silników pojawi się bazowy motor 2.0 TFSI o mocy 211 KM.

Samochody rozpoznamy po przemodelowanym przednim zderzaku z błyszczącoczarnym grillem (z chromowaną obwódką i żebrami). Przez wzgląd na modę jazdy na światłach mijania przez cały dzień, nie zapomniano również o ledowym oświetleniu. Z tyłu poprawiono klosze lamp, dyfuzor oraz powiększono zakończenia układu wydechowego. Poza tym lista lakierów obejmuje cztery nowe kolory. Zmiany zewnętrzne wieńczy wydłużone o 2 centymetry nadwozie.

W środku zwrócimy uwagę na nowe pseudo aluminiowe wykończenia kierownicy, centralnej konsoli oraz drzwiczek schowka przed pasażerem.

Benzynowa, turbodoładowana jednostka z bezpośrednim wtryskiem paliwa 2.0 TFSI, legitymuje się mocą 211 KM i 350 Nm momentu obrotowego. Pierwsza setka pojawia się na prędkościomierzu po upływie 6,1 sekundy (5,6 s z opcjonalną dwusprzęgłową skrzynią S Tronic). Prędkość maksymalna osiąga wartość 245 km/h. Według danych producenta, średnie zużycie paliwa kształtuje się na poziomie 6,6 litra na 100 km.

Światowa prezentacja Audi TT 2011MY przewidziana jest na targi w Lipsku.


Źródło: Carscoop.blogspot.com

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły