czerwiec 24, 2024
Aktualności Auta Sportowe Filmy Luksusowe Marki Porsche Tuning

Gemballa GT550 Aero 3 Porsche Cayenne Turbo

Gemballa GT550 Aero 3 Porsche Cayenne Turbo

Gemballa GT550 Aero 3 Porsche Cayenne Turbo – tuningowa firma Gemballa specjalizująca się w tuningu Porsche przygotowała nowy projekt zmian dla modelu sportowego SUV-a Porsche Cayenne Turbo, który nazywany jest również Gemballa GT 550 Aero Sport Design.

Tuning obejmuje głównie nowe elementy aerodynamiczne, zmienioną maskę, inne lusterka boczne z wbudowanymi kierunkowskazami, a dookoła samochodu widoczne są emblematy z nazwą specjalnej serii modelu. Pakiet GT550 Aero 3 to także zawieszenie o elektrycznie regulowanej wysokości, 22-calowe felgi i dwie podwójne końcówki wydechu, a także całkiem odmienione wnętrze ze sportowymi fotelami SPC i sporą ilością aluminiowych wstawek. Tak odmienione Porsche dysponuje mocą 550 KM. Do 100 km/h przyśpiesza w 4,8 s i może rozpędzić się do prędkości 280 km/h. Seryjne Turbo S posiada 20-calowe felgi, ogromne tarcze hamulcowe oraz skalibrowane zawieszenie, które automatycznie obniża się o 27 mm przy prędkości 125 km/h i o kolejnych 11 mm przy prędkości 210 km/h. Dla przypomnienia wspomnę, że auto waży po liftingu ok. 2235-2430 kg.

Porsche Cayenne Turbo S w Top Gear

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły