wrzesień 21, 2023
Artykuły Ford

Jak znaleźć najlepszą ofertę leasingu Forda? Skorzystaj z naszych wskazówek

Ford to jedna z najpopularniejszych marek motoryzacyjnych w naszym kraju. Wszystkie aktualnie oferowane modele Forda cieszą się dobrą opinią wśród kierowców, przede wszystkim z uwagi na niezawodność, bardzo dobre walory jezdne oraz atrakcyjny design. Samochody tej marki są szczególnie chętnie wybierane do flot pojazdów firmowych. Z punktu widzenia przedsiębiorców ważnym argumentem są wyjątkowo korzystne oferty leasingu Forda. Jak je znaleźć bez tracenia na to wielu dni? Mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek.

Porównaj oferty leasingu Forda w jednym miejscu

Najwygodniejszym i najszybszym sposobem na leasing Forda jest skorzystanie z iBemo – platformy internetowej dającej bezpośredni dostęp do ofert dealerów Grupy Bemo. Z pomocą iBemo znajdziesz odpowiedni samochód, dopasujesz warunki i zawrzesz umowę leasingu bez wychodzenia z domu czy z biura. Wystarczy dostęp do Internetu.

Skup się na egzemplarzach dostępnych od ręki

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz, aby wyleasingowany Ford jak najszybciej zaczął pracować w Twojej firmie, to poszukaj egzemplarzy dostępnych od ręki. Tak, takie samochody można znaleźć w salonach dealerów – w wielu wariantach napędu czy wersji wyposażenia.

Wszystkie modele Forda dostępne w opcji leasingu, w tym egzemplarze gotowe do odbioru od ręki, znajdziesz na stronie https://ibemo.pl.

Zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze

Parametry umowy leasingowej zawsze dopasowuje się do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Masz wpływ na każdy szczegół oferty. Możesz zdecydować, czy ważniejsza jest dla Ciebie wysoka wpłata własna (z uwagi na potrzebę uzyskania sporego, jednorazowego kosztu), niska rata, czy chcesz wykupić samochód po zakończeniu leasingu czy wziąć nowy w ramach kolejnej umowy etc.

Co ważne, wszystkie szczegóły umowy leasingowej dopasujesz z poziomu platformy iBemo, bez konieczności wymiany maili czy wielokrotnych rozmów telefonicznych z doradcą, również w dniu wolnym od pracy.

Załatw formalności leasingowe bez wychodzenia z biura

Gdy znajdziesz już interesującą Cię ofertę leasingu Forda, to możesz ją jeszcze dodatkowo skonfigurować – samodzielnie lub z pomocą doradcy. W grę wchodzi np. dobranie atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych, umowy serwisowej, przedłużonej gwarancji czy innych elementów, które mają dla Ciebie znaczenie.

Po skonfigurowaniu oferty wystarczy już tylko wysłać zapytanie przez iBemo i poczekać na umowę leasingową, którą przyśle Ci wybrany dealer z Grupy Bemo. Umowę możesz zawrzeć online, na przykład podpisując ją cyfrowo. Następnie pozostanie już tylko umówić się na odbiór auta lub aut, jeśli jest to leasing flotowy.

Odbierz samochód tak jak Ci wygodnie

Odbiór samochodu z salonu jest ekscytującą chwilą, ale może być też dość problematyczny, gdy salon znajduje się wiele kilometrów dalej i w dodatku właśnie wyleasingowaliśmy flotę kilku czy kilkunastu pojazdów.

To kolejny argument przemawiający za tym, aby załatwić leasing Forda przez iBemo, gdzie zyskujesz możliwość odebrania samochodu lub samochodów w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo rozlokowanych w całej Polsce. Możesz również zażyczyć sobie dostarczenia aut pod wskazany adres.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły